Pelėdų parkas Vilniuje

0

Pagrindinė informacija:

Pelėdų parkas įsikūręs Vilniaus rajone, Rudaminoje. 
Kaina suaugusiąjam – 10 Eur, Vaikui – 5 Eur.

Sugalvojome vykti į Pelėdų parką visiškai netikėtai – draugė parodė nuotraukas, kita diena atrodė saulėta. Tad kodėlgi neišbandžius kažko naujo?
Buvau nustebinta, kad gavau atsakymą į užklausą dėl atvykimo dar tą patį vėlų vakarą – puiki komunikacija. Reikalinga registracija telefono numeriu – 868800822.

Ko tikėtis Pelėdų parke?

Net jeigu ir nebuvote pelėdų fanais – pamatyti šiuos paukščius iš arti ir palaikyti ant rankos yra įsimenanti patirtis. Vos atvykus pasijutau lyg atvažiavus į savo sodybą – pasitinka šuo, pelėdos sėdinčios prie tvenkinio ir net triušiukų narvas!

Pelėdas pristato ir papasakoja veisėjo žmona – tad visa informacija iš pirmų lūpų. Sužinosite kuo šie paukščiai maitinasi, kiek laiko gyvena, kur gyvena ir kaip juos prisijaukinti – juk jie plėšrūnai.
Ir žinoma smagiausia dalis yra palaikyti paukščius ant rankos ir su jais įsiamžinti. Juk ne kasdien gali pasijusti kaip Haris Poteris su Hedviga. 🙂

Tai puiki vieta atvykti su klase, draugais, bendradarbiais ar net atšvęsti gimtadienį.

Aš šią patirtį pavadinčiau ”Pelėdų terapija”, stebint paukščius pasimiršta visi rūpesčiai, ir jų plunksnos tokios švelnios ir purios…

Iš viso parke užtrukome apie valandą laiko ir grįžom su daug gerų įspūdžių!

Kelios nuotraukos su nuostabiais paukščiais ir @guidemilda instagrame:
Daugiau apie mane ir mano keliones rasite čia

 

Share.

About Author

Hey! I am Milda, creator of this blog! I love traveling and inspiring people to do the same. :)

Leave A Reply